Jesteś tutaj: Start

Ostatnie aktualizacje

Artykuły

Przetarg 175 Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Bielsku Podlaskim, przebudowa pompowni głównej wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz wpięcie do systemu wizualizacji 11 pompowni ścieków.

Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Bielsku Podlaskim, przebudowa pompowni głównej wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz wpięcie do systemu wizualizacji 11 pompowni ścieków.

4 lipca 2019
Czytaj więcej o: Przetarg 175 Przebudowa i rozbudowa oczyszczalni ścieków w Bielsku Podlaskim, przebudowa pompowni głównej wraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz wpięcie do systemu wizualizacji 11 pompowni ścieków.

Przetarg 174. Modernizacja zagospodarowania terenu Przedsiębiorstwa Komunalnego w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej – ETAP I

Modernizacja  zagospodarowania terenu Przedsiębiorstwa Komunalnego w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej – ETAP I

24 maja 2019
Czytaj więcej o: Przetarg 174. Modernizacja zagospodarowania terenu Przedsiębiorstwa Komunalnego w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej – ETAP I

Przetarg 172. Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn. Kontrola biletów w autobusach komunikacji miejskiej.

10 maja 2019
Czytaj więcej o: Przetarg 172. Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na realizację zadania pn. Kontrola biletów w autobusach komunikacji miejskiej.

Przetarg 171. Okresowa roczna kontrola stanu technicznego budynków.

24 kwietnia 2019
Czytaj więcej o: Przetarg 171. Okresowa roczna kontrola stanu technicznego budynków.

Przetarg 170. Zakup i dostawa koparko –ładowarki do osadów.

Zakup i dostawa koparko –ładowarki do osadów.

28 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Przetarg 170. Zakup i dostawa koparko –ładowarki do osadów.

Przetarg 169. Zakup i dostawa ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem i ciągnika rolniczego z przyczepą do osadów.

Zakup i dostawa ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem i ciągnika rolniczego z przyczepą do osadów

28 stycznia 2019
Czytaj więcej o: Przetarg 169. Zakup i dostawa ciągnika rolniczego z rozrzutnikiem i ciągnika rolniczego z przyczepą do osadów.