Pracuj u nas

Kategoria: Aktualności


Jesteśmy Spółką  z ponad 50- letnim doświadczeniem w świadczeniu usług komunalnych. Realizowane przez nas inwestycje mają realny wpływ na poprawę komfortu życia mieszkańców Bielska Podlaskiego i okolic.

Swoje działania  opieramy na zaufaniu i szacunku  do ludzi, z którymi pracujemy.  Naszym pracowników zapewniamy warunki do rozwoju zawodowego. Zatrudniamy osoby, które są specjalistami w danej dziedzinie jak i również  stojące na początku swojej drogi zawodowej.

Oferujemy:

Aktualnie  poszukujemy pracowników na stanowiska:

Oferta pracy: Konserwator

Zakres obowiązków: wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych na terenie Zakładu;dbałość o powierzone mienie;utrzymanie czystości cmentarzy;wykonywanie prac porządkowych, w tym: koszenie trawy, odśnieżanie, zamiatanie;wykonywanie innych zleconych czynności. Wymagania: sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;samodzielności i dobra organizacja pracy;nastawienie na rozwiązywanie problemów;prawo jazdy kategorii B. Aplikuj tutaj.

Oferta pracy: Magazynier – sprzedawca gazu

Zakres obowiązków: dostawa butli gazowych do klientów indywidualnych oraz firm; dbanie o utrzymanie dobrych relacji z klientami; pozyskiwanie nowych klientów. Wymagania: prawo jazdy kat. B; wysoka kultura osobista; komunikatywność. Aplikuj tutaj.

Oferta pracy: Kierowca do obsługi pogrzebów

Zakres obowiązków: kompleksowa obsługa ceremonii pogrzebowych; przygotowanie Zmarłych do pochówku. transport zwłok Wymagania: prawo jazdy kat. B, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, inne prace zlecone przez przełożonego. Aplikuj tutaj.

Oferta pracy: Sprzątacz posesji

Zakres obowiązków: utrzymanie czystości i porządku na osiedlach; prace sezonowe związane z utrzymaniem terenów zielonych, koszenie, obcinanie żywopłotów; odśnieżanie; inne prace zlecone przez przełożonego. Wymagania: umiejętność organizacji stanowiska pracy; dokładność, rzetelność, obowiązkowość; prawo jazdy kat. B; Aplikuj tutaj.

Oferta pracy: Elektromechanik

Zakres obowiązków: prace związane z obsługą warsztatu, naprawa śmieciarek, autobusów itp. Wymagania: Znajomość mechaniki i budowy pojazdów ciężarowych i autobusów, pożądana znajomość elektromechaniki. Aplikuj tutaj

Oferta pracy: Kierowca – Ładowacz

Zakres obowiązków: prowadzenie i obsługa pojazdu typu śmieciarka; odbiór odpadów od właścicieli nieruchomości zgodnie z przyjętym harmonogramem; utrzymanie czystości w miejscu rozładunku odpadów. Wymagania: prawo jazdy kat. C; aktualna karta kierowcy; ważne kwalifikacje zawodowe; dyspozycyjność; komunikatywność; umiejętność pracy w zespole. Aplikuj tutaj.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

 1. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą: 17-100 Bielsk Podlaski ul. Studziwodzka 37, NIP: 543-020-04-31 REGON: 000151696.
 2. Z Inspektorem Danych Osobowych można skontaktować się pod nr tel. 572 351 778 lub mailowo: iod@pkbielsk.pl.
 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
 5. dla celów rekrutacji: w przypadku zgody na przetwarzanie jedynie na potrzeby obecnej rekrutacji – przez okres jej trwania,
 6. dla celów rekrutacji: w przypadku zgody dla obecnej i przyszłych rekrutacji – przez okres 12 miesięcy,
 7. dla celów archiwalnych: na potrzebę ochrony przed roszczeniami – przez okres  przedawnienia Pani/Pana roszczeń związanych z przebiegiem procesu rekrutacyjnego.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez dostawców systemów IT, z którymi współpracuje Administrator w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy.
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
 11. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
 1.  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r.

Klauzule do dokumentów aplikacyjnych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.)

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Ogłoszenia

Aktualności Ogłoszenia , piątek, 26.11.2021

Prace nad przebudową miejskiej oczyszczalni …

6- stanowiskowy garaż Budynek mechanicznego oczyszczania ścieków + stacja dezodoryzacji powietrza Komora nitryfikacji wyposażona w ruszta napowietrzający Budynek zagęszczania i …