Pracuj u nas

Kategoria: Aktualności


Jesteśmy Spółką  z ponad 50- letnim doświadczeniem w świadczeniu usług komunalnych. Realizowane przez nas inwestycje mają realny wpływ na poprawę komfortu życia mieszkańców Bielska Podlaskiego i okolic.

Swoje działania  opieramy na zaufaniu i szacunku  do ludzi, z którymi pracujemy.  Naszym pracowników zapewniamy warunki do rozwoju zawodowego. Zatrudniamy osoby, które są specjalistami w danej dziedzinie jak i również  stojące na początku swojej drogi zawodowej.

Oferujemy:

Aktualnie  poszukujemy pracowników na stanowiska:

Oferta pracy: Specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków: • rozliczanie wspólnot mieszkaniowych;• weryfikacja i uzgadnianie sald należności;• księgowanie dowodów bankowych;• przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych;• realizacja zadań związanych z procedurami zamknięcia miesiąca i roku. Wymagania: • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia;• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;• bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;• dyspozycyjność, […]

Oferta pracy: Kierowca autobusu

Zakres obowiązków: prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej, według ustalonego rozkładu jazdy; dbanie o bezpieczny przewóz osób znajdujących się w autobusie; utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego autobusu; utrzymanie czystości wewnątrz pojazdu. Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku; dyspozycyjność, sumienność, terminowość, zorientowanie na wyznaczone cele, dobra organizacja pracy; bardzo dobre umiejętności komunikacyjne; prawo jazdy kategorii D, mile widziana kategoria C. […]

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

 1. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą: 17-100 Bielsk Podlaski ul. Studziwodzka 37, NIP: 543-020-04-31 REGON: 000151696.
 2. Z Inspektorem Danych Osobowych można skontaktować się pod nr tel. 572 351 778 lub mailowo: iod@pkbielsk.pl.
 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
 5. dla celów rekrutacji: w przypadku zgody na przetwarzanie jedynie na potrzeby obecnej rekrutacji – przez okres jej trwania,
 6. dla celów rekrutacji: w przypadku zgody dla obecnej i przyszłych rekrutacji – przez okres 12 miesięcy,
 7. dla celów archiwalnych: na potrzebę ochrony przed roszczeniami – przez okres  przedawnienia Pani/Pana roszczeń związanych z przebiegiem procesu rekrutacyjnego.
 8. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane przez dostawców systemów IT, z którymi współpracuje Administrator w zakresie pozyskiwania kandydatów do pracy.
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.
 11. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
 1.  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r.

Klauzule do dokumentów aplikacyjnych:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.)

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

Ogłoszenia

Aktualności Aktualności firmy. Oferty pracy Ogłoszenia , czwartek, 29.02.2024

Oferta pracy: Specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków: • rozliczanie wspólnot mieszkaniowych;• weryfikacja i uzgadnianie sald należności;• księgowanie dowodów bankowych;• przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz …