Platforma zakupowa

Kategoria: Aktualności


PLATFORMA ZAKUPOWA PRZEDSIĘBIORSTWA KOMUNALNEGO

W BIELSKU PODLASKIM

Szanowni Państwo,

Ze względu na postępujący proces elektronizacji zamówień publicznych, od 01.03.2021 r. uruchamiamy Platformę Zakupową, która będzie podstawowym narzędziem komunikacji
z Wykonawcami w trakcie prowadzonych postępowań przetargowych w zakresie zamówień publicznych prowadzonych na podstawie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Oznacza to, że cały proces komunikacji między Przedsiębiorstwem Komunalnym jako Zamawiającym a Wykonawcami, w tym składanie ofert, prowadzony będzie w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Aby składać oferty, nie muszą Państwo zakładać konta na https://platformazakupowa.pl/. Zachęcamy jednak do założenia konta oraz zapisania się do naszego katalogu Wykonawców.

Dzięki temu będą Państwo mogli otrzymywać od nas dopasowane zaproszenia do postępowań.

Jedynym wymogiem do spełnienia z Państwa strony, by móc składać oferty,  jest dostęp do Internetu oraz jednej z popularnych przeglądarek w najnowszej wersji: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome.

Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, aby złożyć ofertę w postępowaniu, muszą Państwo posiadać ważny kwalifikowany podpis elektroniczny, podpis zaufany lub podpis osobisty w zależności od procedury.  

W przypadku pytań technicznych związanych z obsługą postępowań prosimy o kontakt
z Centrum Wsparcia Klienta 22 101 02 02 (pn-pt od 8:00 do 17:00).

Jesteśmy przekonani, że ten nowy wymiar współpracy między nami przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Ogłoszenia

Aktualności Aktualności firmy. Oferty pracy Ogłoszenia , piątek, 17.06.2022

Oferta pracy: Malarz – szpachlarz

Zakres obowiązków: przygotowanie powierzchni pod malowanie;nakładanie i szlifowanie gładzi;malowanie;szpachlowanie; Wymagania: minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;dyspozycyjność,sumienność,terminowość,dobra organizacja pracy; Aplikuj tutaj.

Aktualności Oferty pracy Ogłoszenia , środa, 08.06.2022

Oferta pracy: Specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków: kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;weryfikacja i uzgadnianie sald …