Przedsiębiorstwo Komunalne sponsorem bielskiego sportu.

Kategoria: Aktualności Ogłoszenia


                Miło nam poinformować, iż Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Bielsku Podlaskim drugi rok z rzędu będzie sponsorem drużyny piłki nożnej TUR Bielsk Podlaski. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej związanej z COVID-19 uważamy za nasz obowiązek wspieranie lokalnego sportu i innych form działalności tworzonych przez organizacje
i stowarzyszenia.

            Piłkarze TURa w dn. 21.08.2020r. mieli przyjemność zapoznać się z nowymi inwestycjami Przedsiębiorstwa. Podczas wizyty obejrzeli i „sprawdzili” jak działają nowe samochody specjalne: bus do telewizyjnej inspekcji kanałów oraz nowy pojazd dwufunkcyjny do czyszczenia i konserwacji kanałów. Przypomnieć należy, że dwa nowe pojazdy kosztowały w sumie ok. 2 800 000,00 zł.

Na zakończenie wizyty piłkarze obejrzeli plac budowy nowego PSZOKu, inwestycji miejskiej, która ma być zakończona do końca 2020r.

Ogłoszenia

Aktualności Aktualności firmy. Oferty pracy Ogłoszenia , piątek, 17.06.2022

Oferta pracy: Malarz – szpachlarz

Zakres obowiązków: przygotowanie powierzchni pod malowanie;nakładanie i szlifowanie gładzi;malowanie;szpachlowanie; Wymagania: minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;dyspozycyjność,sumienność,terminowość,dobra organizacja pracy; Aplikuj tutaj.

Aktualności Oferty pracy Ogłoszenia , środa, 08.06.2022

Oferta pracy: Specjalista ds. księgowości

Zakres obowiązków: kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi;weryfikacja i uzgadnianie sald …