Oferta pracy: Specjalista ds. księgowości

Kategoria: Aktualności Aktualności firmy. Oferty pracy Ogłoszenia

Zakres obowiązków:

• rozliczanie wspólnot mieszkaniowych;
• weryfikacja i uzgadnianie sald należności;
• księgowanie dowodów bankowych;
• przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych;
• realizacja zadań związanych z procedurami zamknięcia miesiąca i roku.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomia;
• minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
• bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
• dyspozycyjność, sumienność, terminowość, zorientowanie na wyznaczone cele, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę;
• pracę w rozwijającej się firmie dającą możliwość wdrażania własnych
• bogaty pakiet socjalny;
• ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego w siedzibie Spółki lub przesłanie na adres:

Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., ul. Studziwodzka 37, 17-100 Bielsk Podlaski

lub na adres e-mail: kadry@pkbielsk.pl
Termin składania CV upływa 05.03.2024 roku.
Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji.

Ogłoszenia